• Niepodległościowy turniej badmintona

• W dniu 10.11.2021 r. w środę uczniowie naszej szkoły uczcili rocznicę odzyskania Niepodległości przez Polskę, biorąc udział w Turnieju Badmintona współorganizowanego przez TKKF w Łobzie i UKS Bełczna.

Zawody zostały rozegrane w trzech kategoriach:

Uczniowie klas I-III

Dziewczęta  klas IV-VIII

Chłopcy klas IV-VIII

Po zaciętych bojach i trzymających w napięciu finałach wyłonili się zwycięzcy.

Uczniowie klas I-III

I m-ce – Michał Strzelczyk

II m-ce – Marcel Klimek

III m-ce – Jakub Strzelczyk

Dziewczęta  klas IV-VIII

I m-ce – Daria Adamska

II m-ce – Julia Szatan

III m-ce – Maja Kielan

Chłopcy klas IV-VIII

I m-ce – Marcel Witkowski

II m-ce –Michał Sulima

III m-ce –Patryk Witkowski

Gratulujemy wygranych i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Organizator Turnieju opiekun UKS Sabina Bublik-Smaga

• Spotkanie z sędzią

• W piątek 05.11. uczniowie klasy IV, V, VII i VIII wzięli udział w spotkaniu z Sędzią Sądu Rejonowego w Łobzie p. Arkadiuszem Krupą oraz z kuratorami zawodowymi p. Katarzyną Krawętek i p. Małgorzatą Capłak- Rębacz. Celem spotkania było budowanie świadomości prawnej wśród uczniów w zakresie własnych praw i obowiązków oraz przybliżenie wiedzy z zakresu odpowiedzialności prawnej nieletnich. Spotkanie było bardzo ciekawe i pouczające. Ciekawszym punktem spotkania była możliwość przymierzenia togi adwokackiej i sędziowskiej przez uczniów.

• Mistrzostwa Powiatu w Tenisie stołowym

• 26.10.21 r. W Resku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Tenisie stołowym, gdzie dziewczęta Naszej Szkoły -Daria Adamska i Julia Szatan zajęły I miejsce . Chłopcy Krzysztof Majchrzak , Hubert Milcz i Michał Sulima zajęli III miejszce. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.