• PSP Bełczna w Centrum Nauki Cordis

• 21 czerwca uczniowie klasy VII i VIII wybrali się z wizytą do świdwińskiego Centrum Nauki Cordis. Na miejscu brali udział w wielu ciekawych doświadczeniach wykorzystując wiedzę z zakresu biologii, chemii, fizyki i geografii. Uczniowie uczestniczyli także w grupowych warsztatach pobudzających kreatywność w budowaniu przeróżnych konstrukcji. Dla wszystkich była to bardzo pouczająca forma zabawy.

SK

• 8 klasa w Jump Fun

• 20.06.22 r. Ósma klasa pojechała na wycieczkę do Jump Fun do Szczecina pociągiem . Po małych perypetiach w dobrych nastrojach wróciliśmy do domów. Oto zdjęcia z wycieczki.

•

Któż nie chciałby choć na chwilę znów stać się dzieckiem? Dzień Dziecka to najlepsza okazja, aby przypomnieć sobie o tym, że w każdym z nas jest jeszcze coś z malucha. W tym roku, pomimo deszczowej pogody, udało nam się, dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców, sprawić aby to święto było niezapomniane dla naszych uczniów. Od samego rana dzień był wypełniony licznymi atrakcjami. Były dmuchane zamki, gry i zabawy sportowe z nagrodami, zabawy ruchowe przy muzyce, grill, popcorn, lody oraz inne smakołyki. Na koniec każdy otrzymał drobny upominek.

Dyrektor, grono pedagogiczne oraz rodzice pragną podziękować wszystkim za pomoc w organizacji tego dnia, a w szczególności sponsorom: Starostwu Powiatowemu Łobez, Panu Grzegorzowi Baszkiewicz, Panu Ryszardowi Soli, Państwu Ilonie i Markowi Wierzbiwskim, NETTO Łobez, MACSPED Szczecin oraz SEC Łobez

• Szkolny konkurs Minecraft "Zbuduj szkołę z wirtualnych klocków"

• Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka ogłaszamy szkolny konkurs Minecraft "Zbuduj szkołę z wirtualnych klocków".

Zadaniem konkursowym jest zbudowanie budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Bełcznie wraz z boiskiem w świecie gry Minecraft. Szczegóły w regulaminie i instrukcjach do konkursu.