• Dzień Babci i Dziadka

Słowa Rudolpha Giulianiego w pełni oddają to, jak ważni są dla nas nasi dziadkowie. Są oni istotną częścią nie tylko naszego dzieciństwa, ale i późniejszego życia. Dlatego tak ważne jest, aby na każdym kroku odwdzięczać się za ich obecność.

Dzień 25 stycznia był w naszej szkole specjalny. Był to dzień, w którym nasze przedszkolaki i nasi uczniowie mogli wyrazić, jak bardzo kochają swoje babcie i swoich dziadków.

Kilka tygodni przed uroczystością, po przygotowaniu scenariusza akademii z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, nauczyciele rozpoczęli pierwsze próby. Dzieci własnoręcznie wykonały pięknie zaproszenia i prezenty dla swoich babć i dziadków. Dzięki pani Anicie Sienickiej i Ewie Łapińskiej powstała piękna dekoracja.

Przed godziną 10.00 wszystko było gotowe na powitanie naszych wspaniałych gości. Dziadkowie dopisali i tłumnie przybyli na naszą uroczystość. Apel rozpoczął się od tańca do piosenki Cleo „Dom” przygotowanego przez panią Klaudię Urbańską. Następnie były tematyczne piosenki, inscenizacje, wierszyki i tańce naszych maluchów, które wzruszyły dziadków do łez. Szczególnie rozkosznie wypadły występy naszych przedszkolaków, przegotowane przez panią Andżelikę Klimek. Skecze w wykonaniu uczniów klasy 5, wprowadziły wszystkich w dobry humor. Głośne „Sto lat”, wręczenie upominków i słodkie całuski wnuków zakończyły występy.

Pan dyrektor Piotr Kielan dołączył się do życzeń składanych dziadkom oraz podziękował naszym artystom i nauczycielom za piękne przedstawienie. Zanim dziadkowie opuścili salę, na tle wyjątkowej dekoracji, pozowali do zdjęć ze swoimi wnukami.

Organizatorzy bardzo dziękują dziadkom za przybycie, naszym artystom - za piękne występy a uczniom klas starszych, rodzicom i nauczycielom - za pomoc w przygotowaniu uroczystości.

Organizatorzy: Andżelika Klimek, Anita Sienicka i Sławomira Głuchowska

• Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym

• Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym już za nami W turnieju wzięło udział 13 uczniów. Mistrzem szkoły w klasach starszych został Michał Sulima w klasach młodszych Marcel Klimek. Mistrzynią szkoły została Zuzanna Grzesik Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, w wszystkim uczestnikom zawodów dziękujemy za udział w mistrzostwach.